Jak zacząć pracę na kamerkach? 9 prostych kroków!

Jak zacząć pracę na kamerkach? 9 prostych kroków!

Rozpoczęcie pracy na kamerkach nie jest takie trudne. Zapisanie się do najlepszej sieci z kamerkami to kwestia kilku minut. O najlepszych sieciach z kamerkami pisałam tutaj (zobacz) – a poprzez najlepsze sieci rozumiem te, które mają największą liczbę gości zostawiających najwięcej pieniędzy i oferujące największy udział w rynku. Przystąpienie do sieci opiszę w kilku krokach. Za wzór wybrałam BongaCams jako najlepszą sieć, gdzie można zarobić najwięcej pieniędzy. Pracowałam w wielu i tutaj zostałam na dłużej. Jeśli chcesz, możesz sama próbować albo ucz się na moich błędach i omijaj pozostałe sieci wybierając BongaCams. Tutaj masz link do rejestracji: link.

Krok 1 – wejdź na stronę do rejestracji

W sieci można zarejestrować się wchodząc w odpowiednią zakładkę. Kliknij ten link, żeby zacząć – klik. To pierwszy Twój krok na drodze do zarabiania dużych pieniędzy na kamerkach!

Krok 2 – rejestracja na stronie

Na samej górze strony na którą weszłaś, w menu, masz „model registration” więc wybierz tą opcję. Wyskoczy Ci okienko, gdzie wybierasz swój login i podajesz email do kontaktu oraz hasło. Pamiętaj o tym, aby login był przyciągający uwagę, zachęcający do chatowania. Musi być prosty do zapamiętania a jednocześnie musi wiele mówić o Tobie. Musisz też zaznaczyć kwadracik, że masz ponad 18 lat.

Krok 3 – podaj podstawowe informacje

Zaczynasz od podania podstawowych informacji takich jak imię, nazwisko, kraj i adres. Podczas podawania danych nie używaj polskich liter – podpowiadam z doświadczenia, że lepiej pisać bez polskich znaków. Musisz też podać dane komunikatora. Masz do wyboru skype, yahoo, aol i ICQ. Ja używam Skype – jeśli nie masz konta skype, musisz je założyć.

Krok 4 – podstawowe informacje odnośnie profilu

Tutaj podajesz wszelkie podstawowe informacje takie jak nazwa wyświetlana (możesz użyć taką samą jak login), znak zodiaku, kolor skóry, wzrost itd. Sporo tego ale warto dokładnie wszystko opisać bo po tych cechach wyszukiwać Cię będą klienci. Napisz też parę zdań o sobie. To niezwykle istotne co tam piszesz – to będzie wpływało na Twoje zarobki. Oczywiście część informacji możesz później zmieniać i edytować w swoim profilu! Jeśli piszesz o sobie – używaj języka angielskiego. Więcej osób będzie zainteresowanych.

Krok 5 – wybierz zdjęcie profilowe

Profile nie mogą być bez zdjęć. Tutaj musisz więc załadować swoje zdjęcie. Pamiętaj aby fotka była seksowna. Nie wymaga się fotki w negliżu. To profilowe zdjęcie, nie musi być nagie. Ale musisz tam ślicznie wyglądać, być uśmiechnięta i zachęcać do nawiązania z Tobą interakcji.

Krok 6 – weryfikacja tożsamości – przesłanie dowodu

Najpierw musisz załadować skan swojego dokumentu tożsamości. Najlepiej, żeby to był paszport, ale może to być inny dokument na przykład dowód osobisty. Nie wysyłaj prawo jazdy, bo tam z tego co się orientuję nie ma daty urodzenia. Jeśli wysyłasz paszport, wyślij skan tej strony z danymi. Jeśli dowód osobisty, zeskanuj z obu stron.

Krok 7 – weryfikacja tożsamości – zdjęcie twarzy

musisz sobie zrobić snapshot – czyli zdjęcie poprzez Twoją kamerkę. Robisz zdjęcie buzi (wyskoczy Ci okno pokazujące jak ma wyglądać fotka). Zdjęcie od przodu patrząc w aparat. Te fotki nie są nigdzie udostępniane, służą wyłącznie do weryfikacji. Poniżej slajd z tego jak to ma wyglądać.

Zdjęcie do weryfikacji do pracy na kamerkach

Krok 8 – weryfikacja tożsamości – zdjęcie z dowodem

Następnie robisz identyczne zdjęcie, też poprzez swoją kamerkę, tym razem z dowodem osobistym przed twarzą, aby mogli Cię zweryfikować, że Ty to jest ta sama osoba co wysłała im dowód. Robi się to w identyczny sposób jak we wcześniejszym kroku i poniżej także wklejam przykład.

Zdjęcie do weryfikacji do pracy na kamerkach

Krok 9 – klikasz „submit”

I to już wszystko. Postępuj dalej zgodnie z poleceniami. Nie zapomnij także zweryfikować swojego adresu mailowego a po zarejestrowaniu uzupełnić swojego profilu!

Gratuluję! Stałaś się jedną z nas i jesteś coraz bliżej dużych pieniędzy za pracę w domu!

 

One thought on “Jak zacząć pracę na kamerkach? 9 prostych kroków!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *