Zostań modelką na kamerkach z moją pomocą

Zostań modelką na kamerkach z moją pomocą

Chcesz zostać modelką pracującą na kamerkach? Świetnie trafiłaś! pomogę Ci osiągnąć sukces taki jaki sama osiągnęłam w zawodzie. Dzięki mnie nie będziesz musiała popełniać błędów takich jakie sama popełniałam w przeszłości zanim nauczyłam się zawodu i trafiłam do najlepszej sieci.

Oczywiście zachęcam Cię do dołączenia do mojej sieci. W swoim życiu sprawdziłam już wiele miejsc i w wielu serwisach pracowałam na kamerkach. Próbowałam chyba wszystkiego dostępnego na rynku aż trafiłam tutaj gdzie jestem czyli do BongaCams. Dlaczego zachęcam Cie do wyboru tej sieci? Daje ona wiele możliwości i przywilejów o czym skrótowo napisze poniżej. Oczywiście więcej możesz dowiedzieć się na ich stronie lub po prostu zapytać:

  • Pierwsze i najważniejsze – jest to największa sieć na rynku. Dzięki temu nie będziesz musiała godzinami oczekiwać na rozmówcę. Jest tam zarejestrowanych (i aktywnych) 10 milionów rozmówców. A dziewczyn jak na lekarstwo. Możesz więc liczyć na duże zainteresowanie i na to, że klienci będą się licytować o ciebie – a z tego przecież masz pieniądze.
  • Wysoki poziom zarobków – zarabiasz na dochodach sieci. Sieć oferuje Ci aż 50% udziałów. Z każdych $100 wydanych przez klienta do Ciebie trafia $50. Jest to jeden z wyższych poziomów udziałów w dochodach a w połączeniu z tym, że to największa sieć i nie musisz czekać godzinami na rozmowy, Twoje zarobki szybko szybują w górę. Ze statystyk wynika, że średnie dzienne zarobki wahają się w okolicach $500 dla początkującej modelki.
  • Brak obciążeń zwrotnych i chargeback – o tym pisałam osobny wpis na blogu – w skrócie chodzi o to, że w przeciwieństwie do innych sieci, ta nie obciąża Cię kosztami reklamacji i wszelkich innych form obciążeń sieci od klientów. Cała zarobiona kwota trafia do Ciebie a reklamacje bierze na siebie sieć.
  • Moja sieć zapewnia też wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony Twojego wizerunku, między innymi dzięki wprowadzeniu rozwiązań DMCA – brzmi skomplikowanie i starałam się rozwinąć ten problem w innym miejscu na blogu, ale chodzi o to, że wszelkie nieuprawnione użycia Twojego wizerunku są blokowane automatycznie a sieć dochodzi odszkodowania we własnym zakresie – nie musisz prywatnie ścigać osób kopiujących Twój wizerunek – zrobi to sieć. A uwierz mi, ona ma dobrych prawników i miliony dolarów przeznacza na ochronę prawną dziewczyn.
  • Wypłaty co tydzień w dowolnej formie. Zarówno zwykłe przelewy bankowe jak też formy elektroniczne typu Paxum, WebMoney czy też to co ja stosuję czyli @Payments (dostaje się kartę kredytową na którą przelewane są wynagrodzenia, dzięki czemu nie zostawia się śladów po dochodach co może być przydatne podczas ochrony prywatności.
  • Możliwość pracy przez telefon komórkowy bądź tablet – to hit dla mnie. Bardzo dużo podróżuję dzięki zarobionym na kamerkach środkom. A im więcej podróżowałam tym mniej pracowałam co odbijało się na zarobkach i podróżach. Takie błędne koło miałam. Oczywiście można ze sobą wszędzie wozić tablet i modem, ale nie wezmę go przecież na plażę. Dlatego rozwiązanie mobilne, możliwość pracy przez komórkę, okazało się dla mnie strzałem w dziesiątkę! Z tego co wiem, na chwilę obecną jest to jedyna sieć z taką możliwością. Ponadto, możliwość pracy z komórki daje wiele nowych możliwości i znacząco zwiększa możliwość zarobków, jeśli transmisja jest z fajnego miejsca…

To tylko skrótowe plusy pracy w mojej sieci. Można pisać więcej. A minusy? Jestem w BongaCams od ponad dwóch lat (w biznesie już 12 lat w sumie) i nigdy się na nich nie zawiodłam. A sprawdzałam wiele sieci i nie raz i nie dwa zostałam przez innych oszukana. Ale nie w BongaCams.

Jeśli więc szukasz swojego miejsca do pracy na kamerkach, nie wiesz gdzie zacząć, jaką sieć wybrać i jak zacząć – wybierz BongaCams. Możesz zarejestrować się w sieci poprzez ten link lub też zerknąć na inny wpis na tym blogu, na którym opisuję proces rejestracji – tutaj. Rejestracja trwa parę minut, maksymalnie 5 minut. Jak dobrze się sprężysz i masz już przy komputerze kamerkę, to za kwadrans możesz zacząć zarabiać duże pieniądze!

Co mogę zaoferować Ci ze swoje strony?

Mogę zaoferować Ci swoje doświadczenie. Jeśli zarejestrujesz się ze mną poprzez ten link, który wklejam na stronie, masz we mnie wsparcie. Podzielę się swoim doświadczeniem, pomogę rozwiązywać wszelkie problemy, możesz pogadać ze mną o swoich rozsterkach, podpowiem jak kokietować klientów, aby zarabiać więcej, powiem ci jak pracować i będę służyła wsparciem na każdym etapie. Jesli masz wątpliwości, czy praca na kamerkach jest dla Ciebie, skontaktuj się ze mną na maila aldona@nakamerkach.pl, możemy też skontaktować się na FB jeśli wolisz. Jestem tu dla Ciebie!

One thought on “Zostań modelką na kamerkach z moją pomocą”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *