Czy trzeba się rozbierać w pracy na kamerkach?

Czy trzeba się rozbierać w pracy na kamerkach?

To kolejne najczęściej pojawiające się pytanie. Bardzo dużo dziewczyn pyta, czy trzeba się rozbierać do naga na kamerkach erotycznych albo czy trzeba pokazywać piersi na seks czatach. Tutaj jest już błąd w samym pytaniu. Czy trzeba? Czy muszę? Nie ma takich pytań. Nic nie musisz, nic nie trzeba. Na czacie jesteś jedyną osobą, która decyduje co robisz.

Możesz robić wszystko i nie musisz robić niczego. Jeśli chcesz się rozebrać do naga, możesz to zrobić. Jeśli chcesz zostać w samej bieliźnie to zostań w samej bieliźnie. Jeśli chcesz pokazać swoje piersi to pokaż swoje piersi. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Z mojego doświadczenia mogę jednak napisać ci kilka ważnych rzeczy.

Nie rozbieraj się będąc na publicznym oknie. Myślisz, że faceci chcą zobaczyć nagie ciała? Mylisz się. Nagie kobiety mogą zobaczyć w internecie bez problemu. Przecież znalezienie strony dla dorosłych nie jest najtrudniejsze i każdy z nich w głowie ma zapisanych kilka ulubionych adresów. Chce pooglądać nagie dziewczyny na kamerkach, wejdzie po prostu na stronę z nagimi dziewczynami na kamerkach. Ponadto, jeśli rozbierzesz się na kanale otwartym, to co masz do zaoferowania na kanałach prywatnych? Tutaj z doświadczenia napiszę, że maks co powinnaś zrobić to odsłonić ramiączko.

Oczywiście próbuj sama, co najbardziej opłaca robić się na kanałach otwartych, co na czatach grupowych a co na rozmowach prywatnych. Pamiętaj tylko jedno – nic nie musisz robić. Do niczego nikt cię nie zmusza i nie ma prawa cię do niczego przymuszać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *