Jak i ile zarabia się pracując na kamerkach?

Jak i ile zarabia się pracując na kamerkach?

Na kamerkach można zarabiać na wiele sposobów. I każdy z tych sposobów ma wiele form zarobku. Także i stawki są rózne. Poniżej przedstawię kilka najważniejszych źródeł dochodu w mojej sieci.

Udział w dochodach ze sprzedaży sieci

Pierwszy i najważniejszy sposób to zarabianie poprzez udział w przychodach sieci. W mojej sieci jest to 50% wszystkiego co dany klient wyda. Klient kupuje żetony, które następnie wydaje podczas rozmowy. Może wydać je jako prezenty dla ciebie bądź też opłacić żetonami rozmowę prywatną. Z każdej wydanej przez klienta kwoty masz na koncie 50%. Co ważne, sieć w której jestem nie robi obciążeń zwrotnych (często w innych sieciach są takie obciążenia, u mnie brak jest obciążeń. Czyli każda wydana złotówka, euro czy też dolar powiększa twój dochód.

Jeśli chodzi o to źródło dochodu, stanowi ono największy udział. O tym jak zarabiać na udziale napiszę jeszcze artykuł, ale najważniejsze rzeczy to: na ogólnodostępnych kamerach nie pokazuj wszystkiego. Są dziewczyny, które na ogólnym widoku robią bardzo obsceniczne rzeczy a później dziwią się, że nie zarabiają. A po co klient ma płacić za prywatną rozmowę, jeśli wszystko już pokazałaś za darmo? Najważniejsze więc to zachowywać tajemnice. Kusić, wodzić, nęcić. Tak, żeby klient wydał żetony na rozmowę prywatną. A na rozmowie prywatnej możesz już robić co tylko chcesz. Możesz iść na całość albo być subtelna. Ja wolę ten drugi sposób. Też nie musisz być wulgarna – jeśli wszystko pokażesz klientowi za pierwszym razem, nie wróci on już do Ciebie. Nie przesadzaj więc.

A ile można zarobić na żetonach i udziale w sprzedaży? To wszystko zależy od sieci. Ja obecnie jestem w największej na świecie sieci, gdzie każda kamerka ma dziesiątki oglądających. Sprawia to, że bardzo łatwo zbierać żetony. Oczywiście możesz przystąpić do małej sieci, w której dostaniesz nawet 85% udziałów, ale jest mały minus – nie ma tam oglądających i często siedzisz godzinami czekając na oglądającego. Tak więc wybierz dużą sieć, gdzie w 3 minuty po pojawieniu się online będziesz miała setkę widzów. W takiej sieci jak moja możesz wyciągnąć na godzinę około 200 złotych jeśli jesteś pasywna. Jeśli kusisz i nęcisz to spokojnie 300-350złotych i to bez doświadczenia. Oczywiście zdarzają się złote strzały i uda się osiągnąć nawet 4000 złotych jeśli trafi się bogata osoba, ale jest to maksymalnie raz na pół roku. Początkująca dziewczyna, która nie ma doświadczenia w kuszeniu powinna wyciągnąć bez problemu 200 złotych na godzinę. Wraz ze wzrostem doświadczenia poziom zarobków potrafi wzrosnąć do 350 złotych na godzinę.

Na zarobki ma też wpływ pora w której pracujesz. Klienci są z całego świata. jeśli celujesz w rynek amerykański musisz dostosować się do amerykańskiej strefy czasowej. Jeśli celujesz w rynek niemiecki, masz łatwiej bo to nasza strefa czasowa. Musisz po prostu próbować. Różnych sposobów, różnych godzin pracy. Znajdziesz na pewno optymalne godziny i sposoby zarabiania.

Udział w dochodach z klientów poleconych.

Możesz zarobić także 25% od poleconego klienta. Jeśli polecisz klienta (masz swój własny link do tego), to otrzymasz wynagrodzenie od każdej kwoty, jaką ten klient wyda. Nie musi wydawać pieniędzy na Twojej kamerce. Może to zrobić na innych okienkach. Po prostu jeśli klient raz wejdzie z Twojego linku na jakąkolwiek stronę w sieci to otrzymujesz dożywotnio 25% z jego wydatków. Ile można na tym zarobić? Nie wiem, nigdy nie polecałam. Są dziewczyny, które zarabiają na tym i jest to stałe źródło dochodów. Jednak wymaga to dużej inwencji, wklejania linków referencyjnych na forach i w internecie. Ja tego nie robię bo wolę usiąść w tym czasie na kamerce.

Rekrutacja modelek

Możesz też rekrutować modelki i otrzymywać 5% od ich zarobków. Również i tego nigdy nie robiłam (chociaż jest okazja, więc wklejam swój link referencyjny: https://en.bongacash.com/model-ref?c=379012 – może jakaś dziewczyna przez niego się zarejestruje to zobaczę ile można na tym zarobić.

Podsumowanie

A więc ile konkretnie można zarobić na kamerkach? Ja mam duże doświadczenie, wiem jak kusić klientów i zarabiam dobrze. Pracuję około 15 godzin w tygodniu i zarabiam około 18.000,00 tysięcy miesięcznie. Czasami ponad 20 tysięcy miesięcznie ale to nie często. Koleżanki, które dopiero zaczynają wyciągają w pierwszym miesiącu około 6.000,00 do 8.000,00 złotych pracując po 20 godzin w tygodniu. To takie minimum. Nie spotkałam się z tym, żeby dziewczyna zarobiła mniej niż 5.000,00 złotych w pierwszym miesiącu. Następnie zarobki powoli rosną wraz z nabraniem doświadczenia. Po paru miesiącach powinnaś przekroczyć barierę 10.000,00 złotych miesięcznie. Ale to wszystko zależy od Ciebie. Jeśli będziesz się stosowała do najważniejszej zasady czyli NIGDY NIE POKAZUJ WSZYSTKIEGO NA OGÓLNODOSTĘPNYM OKNIE to Twoje zarobki szybko pójdą w górę. Postaram się napisać jeszcze o tym, jak nęcić i kusić na kamerce, ale to w osobnym artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *