Jak zachować poufność pracując na kamerkach?

Jak zachować poufność pracując na kamerkach?

To częste pytanie jakie słyszę. Większość dziewczyn pracuje normalnie, pokazując twarz. Nie wstydzą się swojej tożsamości, zwłaszcza, że przy tak olbrzymiej ilości osób na kamerkach jest mała szansa, że trafi na nas ktoś znajomy i nas rozpozna. Niemniej jednak, jest sporo dziewczyn, które chcą zakrywać twarz i zachować poufność. Jak to zrobić?

Porada 1 – ustaw kamerkę tak, żeby nie było widać twojej twarzy

Możesz ustawić swoją kamerkę w sposób, który uniemożliwia pokazanie twarzy. Na swoim komputerze widzisz oczywiście podgląd i możesz to cały czas kontrolować. Wymaga to jednak siedzenia blisko kamery, co często jest niewygodne gdy kamera jest pół metra od Ciebie.

Porada 2 – ustaw kamerę na nogi lub inną część ciała

Możesz też skierować kamerę na swoje nogi. Nikt nie mówi, że kamera musi leżeć na biurku. Może też być pod biurkiem na taboreciku skierowana na profil Twoich nóg. Możesz też się położyć i skierować kamerę na swoje ciało ucinając obraz na wysokości piersi. Możesz też ustawić kamerę tylko na swój biust. Nic prostszego – zasada jest taka, pokazujesz tylko to co chcesz! Nie chcesz pokazywać twarzy – nie pokazuj!

Porada 3 – pracuj w masce, to facetów kręci

Można założyć oczywiście maskę. W sklepach są różne seksowne i mniej seksowne, są piękne koronkowe maski. To wszystko pozwoli zachować swoją twarz tylko dla siebie. Sama czasami pracuję w masce. Nie dlatego, że chcę zachować anonimowość. Robię to, bo facetów to kręci. A i jeszcze ciekawostkę ci powiem. Kiedyś znajoma z kamerek pracowała w masce konia. Tak, w tej gumowej masce konia co tak popularne były kilka lat temu. I w masce konia zrobiła swój dzienny rekord. Ale to raczej dla śmiechu zrobiła niż dla anonimowości no i faceci wchodzili dla śmiechu tam.

Porada 4 – zrób sobie unikatowy makijaż

Wszystkie wiemy, że makijażem możemy zmienić swój wygląd. Nie takie sztuczki robiliśmy dla facetów. Co więc stoi na przeszkodzie aby zmienić się do kamerek? Wykorzystajmy siłę makijażu. Pamiętajmy też, że obraz na ekranie nie jest trójwymiarowy. Cieniami możemy zmienić sobie całkowicie rysy twarzy. Podkreślać, wyszczuplać, zwiększać i zmniejszać różne części twarzy. bawmy się makijażem przed lustrem i wybierzmy swój najlepszy look!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *