Jaką sieć do pracy na kamerkach wybrać?

Jaką sieć do pracy na kamerkach wybrać?

Aby wybrać najlepszą sieć musimy skoncentrować się na kilku czynnikach, które w tych samych warunkach pozwolą nam na osiąganie najlepszych wyników finansowych. W skrócie można odpowiedzieć tak: w której sieci przy identycznym nakładzie pracy i identycznej pracy otrzymamy najwyższe wynagrodzenie – bo przecież w gruncie rzeczy o to nam chodzi. Aby jednak odpowiedzieć na takie pytanie, musimy skupić się na kilku czynnikach. napiszę to skrótowo, aby nie przynudzać. Proszę dotrwaj do końca bo tam znajdziesz odpowiedzi.

Ilość klientów online – to klucz do sukcesu

Dziewczyny szukające swojej sieci do pracy pierwsze co sprawdzają to udział w dochodach. Brzmi logicznie a tak nie jest! Znam sieci, które oferują nawet 85% udziału w dochodach. Brzmi cudownie? Na pierwszy rzut oka tak. Ale spójrzmy na to głębiej. Wejdźmy na stronę i zobaczmy ilu klientów jest online. Okaże się, że jest 300, 400, może nawet 500 osób online. A ile jest dziewczyn? 200, może nawet 250. Okazuje się więc, że jest to rynek klienta. On może wybierać między dziewczynami i może się zdarzyć cała dniówka, gdzie nie znajdziemy ani jednej osoby do rozmów na priv.

A to nie wszystko. Jeśli jest mało klientów a dużo dziewczyn, zobacz co wyprawiają dziewczyny aby przyciągnąć uwagę. Robią takie rzeczy, których ja się nie odważę zrobić na rozmowie prywatnej łącznie z masturbacją na ogólnodostępnych kamerkach. Czy facet, gdy ma podane wszystko na tacy za darmo będzie chciał wydawać żetony? Nie sądzę. Unikajcie więc takich miejsc jak ognia, to strata Waszego czasu.

Pierwszą rzeczą jaką powinnyście się kierować przy wyborze sieci to nie udział w zyskach a ilość klientów. Dlatego ja osobiście jakiś czas temu, po sprawdzeniu wielu sieci, dotarłam do BongaCams – największej sieci, która może zapewnić największą ilość klientów a przez co największą ilość zarobionych pieniędzy. Udział tam jest też spory bo wynosi 50%. Dodatkowo ludzie płaca tam w twardej walucie a nie w PLN. Dla mnie, po przejściu do BongaCams zarobki skoczyły o 40% przy identycznym nakładzie pracy. Chcesz zobaczyć jakie warunki oferują? Sama sprawdź tutaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *