Prywatność w pracy na kamerkach erotycznych

Prywatność w pracy na kamerkach erotycznych

Czy można zachować prywatność i poufność pracując na kamerkach? Oczywiście, że można. Można to zrobić w taki sposób, że nawet rodzona matka nas nie pozna. Wystarczy zastosować kilka prostych trików.

Pierwsza zasada poufności na kamerkach – maska

Jeśli chcesz zachować poufność, możesz użyć seksownej maseczki zakrywającej oczy. To najprostszy trik pozwalający zachować w poufności swój wizerunek. Zasłonięcie oczu nie oznacza, że będziesz miała mniej widowni. Często wręcz tajemniczość może przyciągnąć większą liczbę oglądających.

Druga zasada poufności na kamerkach – peruka i makijaż

Możesz na głowę założyć perukę z innym kolorem włosów, inną fryzurą i inną długością włosów. Przez perukę ciężej będzie Cię rozpoznać. Dodatkowo stosuj makijaż, zmieniający rysy twarzy. Pamiętaj, że obraz w monitorze nie jest trójwymiarowy. Dlatego też łatwo zmienia się wygląd – można prostymi sztuczkami, które kiedyś tu na blogu opiszę zmienić wygląd. Zmienić kształt nosa, podbródka, wysmuklić albo zaokrąglić owal twarzy, zmienić kształt i rozstawienie oczu. Możesz zrobić wiele ze swoim wyglądem poprzez makijaż.

Trzecia zasada poufności na kamerkach – zmień wystrój

Kiedyś, do pracy na kamerkach, zmieniałam wystrój mieszkania. Miałam sporo gadżetów typu poduszki, kwiatki, miśki i inne, które wyciągane były tylko na czas pracy. Nikt ich nie widział przy innych okazjach, dlatego też nikt nie miał prawa skojarzyć mojego mieszkania.

Czwarta zasada poufności na kamerkach – nie podawaj swoich danych.

Nigdy i nikomu, nawet na rozmowach prywatnych nie podawaj swoich prawdziwych danych. Nawet miasta w którym mieszkasz. Przed rozpoczęciem pracy wymyśl sobie imię, miasto, wiek, wykształcenie i inne rzeczy o które możesz zostać zapytana. Nie podawaj też swojego numeru telefonu, albo miej numer na kartę, jakiś nieznany numer telefonu dla innych, którego będziesz używać jeśli już musisz podawać.

I najważniejsze – mniej stresu – gdy pracujesz na zagranicznych kamerkach, szanse na rozpoznanie są znikome.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *