Znajomość języków obcych w pracy na czacie erotycznym

Znajomość języków obcych w pracy na czacie erotycznym

Czy znajomość języków obcych na kamerkach przydaje się? Oczywiście, że tak, wielokrotnie będziesz rozmawiała z obcokrajowcami. Nie powinno cię to zniechęcać jednak do podjęcia pracy w branży z kilku powodów. Po pierwsze i najważniejsze – możesz korzystać z Google Translator! Na czacie piszesz i czytasz. Jeśli nie wiesz co napisać albo nie rozumiesz co napisał do Ciebie rozmówca – skorzystaj z tłumacza. To nic trudnego. Po czasie sama zaczniesz pisać w różnych językach

Druga rzecz – nikt nie wymaga od ciebie pisania płynnie i bez błędów. Rozmówcy to najczęściej obcokrajowcy posługujący się językiem angielskim. I najczęściej nie jest to ich język ojczysty. Często są to Niemcy, Francuzi, Hiszpanie, Włosi i inni piszący po angielsku. Nie przejmuj się więc jeśli popełnisz błąd gramatyczny bądź stylistyczny. Oni na prawdę nie potrzebują czytać tam szekspirowskiej wypowiedzi po angielsku. Dodatkowo, pisze się tam najczęściej skrótami, kilkuwyrazowymi zdaniami. Nie będziesz pisała zdań wielokrotnie złożonych. Więc głowa do góry, dasz radę.

Na koniec moje przemyślenia – na kamerkach będziesz zarabiała dużo. Będziesz miała też dużo wolnego czasu. Zapisz się mimo wszystko na kurs językowy – ja zapisałam się na hiszpański i francuski. Nie tylko ze względu na pracę – głównie ze względu na to, że uwielbiam podróżować. I jeszcze jedno. Kiedyś przestaniesz pracować na kamerkach – a umiejętności językowe pozostaną. Więc nie krępuj się tylko, szlifuj języki bo masz na to czas i pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *